Kurumsal

Ege'nin en büyük i mobilya markası olan kral Mobilya, kurulduğu ilk günden beri güvenilir, kaliteli ve seçkin üreticilerinin ürünlerini güler yüzlü hizmet anlayışıyla müşterileri ile buluşturmaktadır.

farklı moda akımlarının temsilcisi olmasının yanında ve özgün duruş sergileyen ürünlerini ekonomik fiyatlar ve kampanyalar ile müşterilerine sunması,  Ege ve Marmara'da, günümüzde ise ülkemizin her yerinde kral mobilya tercih edilen bir marka haline getirmiştir.

Kral Mobilya Mağazaları

Mobilyada 6 farklı mağazası ile uzun yıllar mobilyacılık tecrübesini müşterileri ile buluşturmaktadır. Mağazaları genel olarak Ege'de, özellikle İzmir'de bulunmaktadır.

Kral Mobilya mağazaları, büyük metrekarelerde kurulması ve geniş ürün yelpazesi ile ön plana çıkar. Yüzlerce seçenek arasından sizi yansıtan modelleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Hayalinizdeki tasarımları yakından inceleme fırsatını yakalayabilirsiniz. Evinizin ihtiyacı olan hemen şeyi bulabileceğiniz kral mağazalarında alışveriş stresinden uzak, keyifli bir satın alma süreci yaşayabilirsiniz.

Kral Mobilya'da Model ve Ürün Seçenekleri kral Mobilya, evinizin ihtiyacı olan bütün mobilyaları ve diğer temel eşyaları bir arada bulabileceğiniz en doğru adrestir. Yatak odaları, yemek odaları, bebek ve genç odaları, koltuklar, kanepeler ve duvar ünitelerinde çok sayıda mobilya seçeneği barındırmasının yanında, sehpa, beyaz eşya, baza ve birçok ev aksesuarı çeşitleri ile evinizi baştan aşağı döşeme imkânı sunar.